batai_bleid_woolsey

Aukštos kokybės batai už itin žemą kainą. Susipažinkite – BLEIDD ir WOOLSEY – aukštos kokybės avalynė!

Aukštos kokybės batai už itin žemą kainą. Susipažinkite – BLEIDD ir WOOLSEY – aukštos kokybės avalynė!

Kompanija CRAFTWEAR daugiau nei du dešimtmečius rūpinasi aukščiausiais kokybės standartais darbo drabužių rinkoje. Įmonės tikslas, kad vartotojus pasiektų ir aukštos kokybės avalynė, o produkto kaina būtų žema ir atitiktų keliamus lūkesčius.

BLEIDD ir WOOLSEY – žiemai skirtos avalynės prekių ženklai, sėkmingai gaminami ir tobulinami jau 3 sezonus. Tai patikrinti ir pasiteisinę modeliai, o šį sezoną pristatyti dar aukštesni šių modelių  pakeitimai ir standartai:

Atnaujintas batų padas – dviejų sluoksnių šiuolaikiška išorinės pėdos platforma,  platesnė noselė – puikiai tinka platesnėms pėdoms. Itin minkštas padas ir dar geresnis sukibimas su paviršiumi, nes padas neslysta ant šlapios grindų dangos, tepaluoto paviršiaus, puikiai sukimba su slidžia danga šaltuoju metų sezonu. Šios avalynės modeliai puikiai tiks, aplinkoje, kurioje yra rizika prasidurti padą ar kitaip pažeisti batą.

Batviršio priekis papildomai aplietas PU technologija nuo techninių pažeidimų, o bato „liežuvis“ susiūtas su pačiu bato viršumi, tad į BLEIDD ir WOOLSEY avalynę nepateks žemės, vanduo ar sniegas, koja jausis patogiai ir šiltai. Batviršis pagamintas iš vientisos odos, nėra nereikalingų sujungimų, viduje – aukštos kokybės, tankus ir nesiveliantis kailis, taip pat papildomas šių modelių arkos sustiprinimas ir kokybiškesni raišteliai.

Ypatinga batų savybė ir kokybės ženklas yra kevlarinio intarpo apsauga, kuri puikiai tinka žiemai, nes netraukia šalčio ir verčia jausti tikrą komfortą ir malonią šilumą.  BLEIDD ir WOOLSEY – profesionalaus meistro avalynė, pasižyminti aukšta kokybe ir skirta išskirtinai šaltajam, žiemos sezonui.