Kontaktai

UAB „Vitameda“

Kontaktai

Pardavimų skyrius: +370 634 67181
Pirkimų skyrius: +370 652 46111, +370 658 60862
Rinkodaros skyrius: +370 653 42018

Parduotuvės

Parduotuvė

Statybininkų g. 7, 50118 Kaunas, Lietuva (atidaryti žemėlapį)
Darbo laikas: I-V 7:30 – 17:30
+370 685 46767

Parduotuvė „Urmas“ prekybos miestelyje

Pramonės pr. 16, Kaunas 51185 (Urmas) (atidaryti žemėlapį)
6 salė, 1 vieta, Geltona galerija
Darbo laikas: I-V 9:00 – 17:00, VI 9:00 – 14:00, VII 9:00 – 13:00
+370 640 34319

Vadybininkai

Alytus

Lina Sacevičienė
lina@vitameda.lt
+370 6 55 20 570

Kaunas

Gerda Lesmanavičienė
gerda@vitameda.lt
+370 6 56 47 372

Klaipėda-Tauragė

Tadas Damulis
damulis@vitameda.lt
+370 6 55 56 682

Marijampolė

Raimonda Staškuvienė
raimonda@vitameda.lt
+370 6 82 19 129

Panevėžys

Ona Galminienė
ona@vitameda.lt
+370 6 98 28 985

Šiauliai-Panevėžys-Telšiai

Lukas Ežerskis
lukas@vitameda.lt
+370 6 41 43 312

Vilnius-Utena

Tadas Dudzevičius
tadas@vitameda.lt
+370 6 55 56 681
El. paštas: info@vitameda.lt
Telefonas: +370 37 337414
Statybininkų g. 7, 50118 Kaunas, Lietuva (atidaryti žemėlapį)
Įm. K.: 134799996
PVM k.: LT347999917
Atsisk. sąskaita: LT927290000006467491
AB Citadele bankas
Banko kodas: 72900

Susisiekite su mumis